Inzertní servery se zvířaty

Pokud jste se rozhodli pořídit zvíře, nebo chovatelské potřeby online, jednou z možností jak tak učinit jsou inzertní servery, Pokud si tuto cestu zvolíte, vždy buďte opatrní, především na to, od koho zvíře kupujete. Na inzertních serverech mimo kvalitní a ověřené chovatele zvířat inzerují i chovatelé špatní a v nejhorším případě i podvodníci, kteří se vás pokusí okrást o peníze. V tomto článku vám tedy nedoporučuji místo kde zvíře bez obav nakoupit, ale pouze místa, kde se se zvířaty obchoduje.

Faunaportal.cz

Po pádu ifauny asi nejnavštěvovanější inzertní server se zvířaty. V nabídce kategorií najdete opravdu vše a inzeráty se zvířaty přibývají ve slušném tempu. Navigace webem je jednoduchá a v současné chvíli tento portál využívám nejvíce. Ze všech dostupných variant mi také nejvíce připomíná ifaunu.

Faunaaflora.cz

Veskrze technicky podobná jako faunaportal. Přibývá zde o něco méně inzerátů, ale stále dost na to, aby tento server stál za zmínku. Trochu méně přehledná (to je osobní dojem) a trochu pomaleji se načítá, ale jinak stále velice využitelné místo, pokud chcete nakoupit online.

Chovzvirat.cz

Další nejenom inzertní server o zvířatech. Ze třech přímo zaměřených portálů na zvířata má tento určitě nejméně inzeratů, ale funguje nejdéle. Příliš ho nevyužívám, ale po krátké kontrole i zde dokážu najít zajímavou směsici inzerátů s nabídkou zvířat.

Bazos.cz

Bazoš není inzertní server zaměřený přímo na zvířata, ale má sekci k tomu určenou. Inzerátů je poměrně hodně, ale člověk musí hodně filtrovat aby narazil na nějaký pořádný. Bazoš je také znám inzercemi množitelů psů a koček a nemá proto mezi chovateli čehokoliv moc dobré jméno. I tak je použitelný.

Pokud Vám nějaký server zde v článku chybí, stačí mi napsat na emailovou adresu petsvetcz@gmail.com a já ho po zběžné kontrole rád doplním, ať máme na webu co nejkomplexnější informace.

Přejít nahoru